15 dalykų

Štai 15 dalykų, kurių atsikračius tavo gyvenimas taps lengvesnis ir būsi laimingesnis. Mes laikomės daugelio dalykų, kurie mums sukelia daug skausmo, streso ir kančių – ir vietoj to, kad visa tai paleistume, vietoj to, kad leistume sau būti be streso ir laimingi – mes jų tvirtai laikomės. Nustokime tai darę. Nuo šiandien mes atsikratysime tų dalykų, kurie mums nebetarnauja ir priimsime pokyčius. Pasiruošęs? Pradedam:

1. Atsikratyk poreikio visuomet būti teisiam
Daugelis mūsų negali pakęsti būti neteisūs – visuomet nori būti teisūs – netgi rizikuodami nutraukti glaudžius santykius ar sukelti daug streso ir skausmo mums ir kitiems. Tai tiesiog neverta. Kai tik pajusi "neatidėliotiną" poreikį įsivelti į kovą siekiant išsiaiškinti kas teisus, o kas ne, paklausk savęs šio klausimo: "Ar tau geriau būti teisiam ar geram?" Veinas Dyeris (Wayne Dyer). Negi taip svarbu būti teisiam? Ar tavo egoizmas tikrai toks didelis?

2. Atsikratyk poreikio kontroliuoti
Atsikratyk poreikio kontroliuoti viską kas įvyksta tau ir aplink tave – situacijas, įvykius, žmones ir t. t. Ar tai būtų mylimieji, bendradarbiai ar tiesiog nepažįstamieji sutikti gatvėje – tiesiog leisk jiems būti. Leisk viskam ir visiems būti tokiems kokie jie yra ir pamatysi kaip geriau nuo to pasijausi.
"Viskas padaroma neveikimu. Pasaulį nugali tie, kurie neveikia. Bet kai tu bandai ir bandai. Pasaulis nenugalimas." Lao Dzė

3. Nustokite kaltinti
Nustok kaltinti kitus dėl to ką tu turi ar neturi, dėl to kaip tu jautiesi ar nesijauti. Nešvaistyk savo jėgų ir prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą.

4. Atsikratyk žlugdančio mąstymo
O, varge. Kiek žmonių save žeidžia dėl jų neigiamo, užteršto ir pasikartojančio žlugdančio mąstymo? Netikėk nei viena neigiama ar save žlugdančia mintimi. Tu esi geresnis.
"Protas yra puikus įrankis jei jis teisingai naudojamas. Neteisingai naudojant, deja, jis tampa naikinančiu." Ekhartas Tolas (Eckhart Tolle)

5. Atsikratyk tave ribojančio požiūrio
dėl to ką tu gali ar negali padaryti, dėl to kas įmanoma ir neįmanoma. Nuo dabar neleisi savo ribojančiam požiūriui laikyti tave netinkamoje vietoje. Išskleisk sparnus ir skrisk!
"Tikėjimas nėra proto idėja, tikėjimas palaiko protą" Elly Roselle

6. Nustok skųstis
Nustok nuolat skųstis dėl daugybės, daugybės, daugyyybės dalykų – žmonių, situacijų, įvykių, kurie tave nuliūdino. Niekas negali tavęs padaryti nelaimingu, jokia situacija negali tavęs nuliūdinti ar paversti apgailėtinu nebent tu leisi, kad tai įvyktų. Ne situacijos keičia mūsų jausmus, bet kaip tu renkiesi į tai pažvelgti. Niekada nenuvertink pozityvaus mąstymo galios.

7. Nustok kritikuoti
Nustok kritikuoti daiktus, įvykius ar žmones, kurie kitokie nei tu. Mes visi skirtingi, bet kartu ir panašūs. Visi norime būti laimingi, visi norime mylėti ir būti mylimi ir visi norime būti suprasti. Visi kažko norime ir kažko trokštame.

8. Atsikratyk poreikio kitiems daryti gerą įspūdį
Nustok nertis iš kailio stengdamasis būti tuo kuo nesi vien tam, kad kiti tave pamėgtų. Taip nieko nebus. Tada kai nustosi stengtis būti kažkuo kuo nesi, kai nusiimsi visas kaukes, kai priimsi save koks esi, pamatysi kaip žmonės kreips į tave dėmesį, be pastangų.

9. Atsikratyk nenoro keistis
Pokyčiai yra gerai. Pokyčiai padės tau nusigauti iš taško A į tašką B. Pokyčiai padės tau pagerinti savo gyvenimą ir aplinkinių gyvenimus. Sekite savo troškimais, priimkite pokyčius – neatsispirkite jiems.
"Sek savo troškimais ir visata atvers tau duris kur anksčiau buvo tik sienos." Joseph Campbell

10. Atsisakyk etikečių
Nustok klijuoti etiketes daiktams, žmonėms ar įvykiams, kurių tu nesupranti, nes jie keisti ar kitokie ir atverk savo protą, žingsnis po žingsnio. Protas dirba tik tuomet kai jis atviras.
"Aukščiausia ignoravimo forma – kai tu atmeti kažką apie ką nieko nežinai." Wayne Dyer

11. Atsikratyk baimių
Baimė yra tik iliuzija, ji neegzistuoja – tu ją sukūrei. Ištaisyk vidų ir išorė susitvarkys savaime.
"Vienintelis dalykas, kurio reikia bijoti, tai pati baimė." Franklin D. Roosevelt

12. Nustok atsiprašinėti
Išsiųsk juos ir pasakyk pasiteisinimams, kad jie atleisti. Tau jų nebereikia. Daugybę kartų mes save ribojame dėl daugelio mūsų naudojamų pasiteisinimų. Vietoj to, kad augtume ir dirbtume tobulindami save ir savo gyvenimą, mes užstringame, patys sau meluojame, naudojame įvairiausius pasiteisinimus – pasiteisinimus iš kurių 99.9% nėra tikri.

13. Atsikratyk praeities
Žinau, žinau. Tai sunku. Ypač tuomet kai tavo praeitis atrodo daug geresnė nei dabartis ir ateitis atrodo gąsdinanti, bet reikia atsižvelgti į faktą kad dabartinė akimirka yra viskas ką tu turi ir kada nors turėsi. Praeitis, kurios tu ilgiesi – praeitis apie, kurią tu svajoji – buvo ignoruojama kai ji buvo dabartimi. Nustok save klaidinti. Būk dabartinėje akimirkoje visame kame ką tu darai ir mėgaukis gyvenimu. Juk gyvenimas yra kelionė, o ne tikslas. Turėk aiškią ateities viziją, būk pasirengęs, bet visuomet būk dabartyje.

14. Atsikratyk prisirišimų
Tai idėja, kurią daugumai iš mūsų sunku suvokti ir turiu pasakyti, kad ir man buvo sunku (ir yra), bet tai nėra kažkas neįmanomo. Su laiku ir praktika pavyks geriau. Tą akimirką kai nuo visko atsiriši (ir tai nereiškia, kad nustosi mylėti, nes meilė ir prisirišimas neturi nieko bendra, prisirišimas kyla iš baimės, o meilė...na, tikra meilė yra tyra, maloni ir nesavanaudiška, kur yra meilė ten negali būti baimės ir dėl to prisirišimas ir meilė negali būti kartu) tu tapsi toks ramus, tolerantiškas, geras ir romus. Tu pasieksi tokią būseną kai galėsi suprasti dalykus be pastangų. Būseną už žodžių.

15. Nustok gyventi pagal tai ko kiti tikisi iš tavęs
Per daug žmonių gyvena ne savo gyvenimus. Jie gyvena gyvenimus pagal tai ką kiti galvoja, kad jiems yra geriausia. Jie gyvena gyvenimus pagal tai ką jų tėvai, draugai, priešai, mokytojai, valdžia, žiniasklaida mano, kad jiems geriausia. Jie ignoruoja jų vidinį balsą, vidinį šauksmą. Jie tokie užsiėmę stengdamiesi visiems įtikti, gyventi pagal kitų lūkesčius, kad jie nustoja valdyti savo gyvenimus. Jie pamiršta kas daro juos laimingais, ko jie nori, ko jiems reikia... ir galiausiai jie pamiršta save. Tu turi vieną gyvenimą – tik tą, kurį gyveni šiuo metu – tu turi jį gyventi, turėti jį, ir ypač neleisti kitų žmonių nuomonėms atitraukti tave nuo kelio.Komentarai

0 #57 Kristian 2020-01-22 00:08
This is simply the kibo code
review
introduction to The Kibo Code assessment.
Cituoti
0 #56 Mose 2020-01-21 21:31
the
kibo code review
Kibo Code is a product but to launch.
Cituoti
0 #55 Virgilio 2020-01-21 13:49
I by no means joined The affiliate system by john crestani super affiliate system Crestani.
Cituoti
0 #54 Alexandra 2020-01-21 12:29
Thanks for reading my john crestani super affiliate system (https://www.reddit.com) Affiliate System
evaluation.
Cituoti
0 #53 Maxine 2020-01-21 12:10
I never joined The super affiliate system
review
system by John Crestani.
Cituoti
0 #52 Ines 2020-01-19 22:18
That is simply the introduction to The Kibo Code review.
Cituoti
0 #51 Kristie 2020-01-19 05:15
RĘKAWICZKI Gracze w golfa miewają także w swym zwyczaju noszenie jednej rękawicy - lewej, jeżeli gracz n golfa bywa praworęczny
i prawej, jeśli gracz będzie leworęczny.

my page: sklep golf katowice
Cituoti
0 #50 Jai 2020-01-19 00:48
Akcesoria łazienkowe blum warszawa Netbooki czasem może wydawać zastanawiające, ale nie są.


Here is my web site - sklepy golfowe poznań
Cituoti
0 #49 Minnie 2020-01-18 20:40
This is simply the introduction to The Kibo Code review.
Cituoti
0 #48 Cheri 2020-01-18 04:03
the kibo code review; Lino, Kibo Code is a
product yet to launch.
Cituoti


Komentuoti